Razer Rogue 17″ Backpack V3 – Chromatic
Genti laptop
Razer Rogue 17" Backpack V3 – Chromatic
Producator:
Razer
Disponibilitate:
19 în stoc
1.060,99 lei 1.572,00 lei
19 în stoc
| Waterproof | Yes |
|---|---|
| Coloration | Monochromatic |
| Product main colour | Black |
| Closure type | Zipper |
| Notebook compartment | Yes |
| Zipper pocket(s) | Yes |
| Maximum screen size | 43.2 cm (17) |
| Tablet compartment | Yes |
| Style | City |
| Recommended gender | Unisex |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | Negru |
| Material reciclat: | Nu |
| Interior pockets | Zip pocket |
| Shoulder strap | Yes |
| Weight | 1.8 kg |
| Package depth | 530 mm |
| Handle(s) | Yes |
| Package height | 170 mm |
| Depth | 170 mm |
| Package weight | 1.9 kg |
| Package width | 330 mm |
| Height | 325 mm |
| Width | 530 mm |
| Country of origin | CHN |
| Backpack type | Rucksack |
| Material | Polyester, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Harmonized System (HS) code | 4202929190 |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.