HP Geanta Prelude 15.6″ Top Load, Culoare: Negru, Dimensiuni: 426,2 x 110,9 x 16,7 mm, Greutate: 0,45 kg, Garantie 1 an
Genti laptop
HP Geanta Prelude 15.6" Top Load, Culoare: Negru, Dimensiuni: 426,2
Producator:
Hp
Disponibilitate:
100 în stoc
80,99 lei 110,99 lei
100 în stoc
| HP segment | Business |
|---|---|
| Protection features | Water resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Case type | Toploader bag |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Product main colour | Grey |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Gri |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Water-resistant | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| Weight | 300 g |
| Width | 60 mm |
| Depth | 285 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 400 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 60 mm |
| Package depth | 285 mm |
| Height | 400 mm |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Compatibility | Fits most 15.6-inch diagonal laptops. |
| Colour name | Gray |
| Box contents | Prelude Topload |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.