HP Geanta Prelude 15.6″ Pro Recycle Top Load. Culoare: Negru. Dimensiuni: 425.4 x 127 x 317.5 mm
Genti laptop
HP Geanta Prelude 15.6" Pro Recycle Top Load. Culoare: Negru.
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
175,99 lei
Stoc epuizat
| HP segment | Business |
|---|---|
| Protection features | Water resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product main colour | Black |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Briefcase |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Water-resistant | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Brand compatibility | HP |
| Colour name | Charcoal |
| Weight | 380 g |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Width | 285.7 mm |
| Height | 406.4 mm |
| Depth | 698 mm |
| Compatibility | Fits most 15.6-inch diagonal laptops. |
| Country of origin | Cambodia |
| Box contents | HP Prelude Pro Recycled Top Load |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.