Dell Notebook carrying case Professional Lite Business 14”, Fabric ,Color: Black, 3y warranty
Genti laptop
Geanta Dell Notebook Carrying Case Professional Lite Business 14''
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
212,98 lei
Stoc epuizat
| Protection features | Scratch resistant |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product main colour | Black |
| Case type | Briefcase |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14) |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Width | 370 mm |
| Depth | 110 mm |
| Package width | 390 mm |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Dell |
| Package weight | 1.48 kg |
| Package height | 300 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Weight | 990 g |
| Height | 390 mm |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.