Desktop HP ProDesk 2 G1i E SFF, Intel 300 2-Core (3.9GHz, 6MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Realtek RTL8852CE Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 4x USB 2.0 Type-A/ 3x USB Type-A 5Gbps/ 1x USB Type-C 10Gbps/ 1x HDMI 1.4b/ 1x DP 1.4a/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 2 x M.2; 1 x PCIe 3 x1; 1 x PCIe 4 x16, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Realtek ALC3602-CG codec, Sursa 280W, Black, greutate 5.7Kg, Microsoft Windows 11 PRO Educational 64bit, 1yw
Desktop PC
Desktop EducationHPD41BGES cu procesor Intel Intel Core i3 300 pana
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.239,99 lei
Stoc epuizat
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 16GB |
| Greutate | 5.70 kg |
| Microsoft-OS | WIN 11P EDU |
| Numar Nuclee | 2 |
| Producator placa video | Intel |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 512GB |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro Edu |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie: | DDR5 |
| Destinat pentru: | Education |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro Educational |
| Numar Thread-uri | 4 |
| Cache | 6 MB Smart Cache |
| USB 3.1 | 3 |
| Cip AI integrat | Nu |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip: | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Sunet | HD Audio |
| LAN | 1 Gbps |
| Tastatura: | Da, USB |
| Mouse | Da, USB |
| Recomandat | Small Office |
| Slot M.2 | 1 |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Suport DirectX | Da |
| Altele | Tip SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Canale audio | 7.1 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| Tip carcasa | SFF |
| Audio | 1 |
| Slot PCI Express x1 | 1 |
| Sursa | 280 W |
| Frecventa turbo max | 3.90 GHz |
| Model-procesor | 300 |
| Tehnologie | 10 nm |
| Max TDP | 46 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 710 |
| Model placa video | 710 |
| Model | ALC3602-CG |
| Dimensiune: | 308 x 304 x 100 mm |
| USB Type-C | 1 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.