Desktop HP ProDesk 400 G9 SFF, Intel Core i5-13500 14 Core (2.5GHz, up to 4.8GHz, 24MB), video integrat Intel UHD Graphics 770, RAM 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , DVD+/-RW, LAN 10/100/1000, porturi: 3x USB Type-A 10Gbps/ 3x USB Type-A 5Gbps/ 2x USB Type-A 480Mbps/ 1x USB Type-C 10Gbps/ 1x HDMI 1.4/ 1x DP 1.4/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 1 M.2 PCIe x4 2280; 1 PCIe 4 x16; 1 PCIe 3 x1, HP 125 Black Wired Keyboard, HP Black 125 Wired Mouse, HD audio, Sursa 240W, Black, greutate 4.35kg, Windows 11 Pro 64bit, 1yw
Desktop BusinessHP628W6ET cu procesor Intel Intel Core i5 13500 pana
Stoc epuizat
6.640,00 lei
Stoc epuizat
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| ECC | No |
| Wi-Fi | No |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| SSD capacity | 512 GB |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Performance cores | 6 |
| Processor cache | 24 MB |
| SSD interface | PCI Express |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Introduction year | 2023 |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| HDMI version | 1.4 |
| Non-ECC | Yes |
| Processor cores | 14 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.5 GHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Processor cache type | L3 |
| HP segment | Business |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HP Support Assistant | Yes |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| Keyboard included | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| Processor base power | 65 W |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 3 |
| Motherboard chipset | Intel Q670 |
| Mouse included | Yes |
| Processor model | i5-13500 |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Maximum turbo power | 154 W |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Optical drive type | DVD±RW |
| Processor threads | 20 |
| Audio Chip | Realtek ALC3252 |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Number of processors installed | 1 |
| Line-out | Yes |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Chassis type | SFF |
| Power Supply | 240 W |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Market positioning | Proven productivity |
| Keyboard type | USB |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 770 |
| Sloturi memorie | N/A |
| SSD | 512GB |
| Tip: | DDR4 |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Unitate optica | Da |
| Model-procesor | 13500 |
| Number of 3.5 bays | 1 |
| HP Security tools | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT |
| Destinat pentru: | Business |
| Microphone in | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Depth | 95 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Weight | 4.2 kg |
| Width | 270 mm |
| Colour name | Jack black |
| Product type | PC |
| Package depth | 205 mm |
| Package height | 499 mm |
| Height | 270 mm |
| Country of origin | Czech Republic |
| Package width | 394 mm |
| Package weight | 7.25 kg |
| Intel® Turbo Boost Technology | Yes |
| Input device model | HP 125 Wired Mouse |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.