Panou LED Ledvance PANEL Essential, 36W, 3850 lm, lumina neutra (4000K), IP20, 596x596x35mm, aluminiu, Alb
Corpuri de iluminat incastrate
Panou LED Ledvance PANEL Essential, 36W, 3850 lm, lumina neutra
Producator:
Ledvance
Disponibilitate:
10 în stoc
166,99 lei 193,00 lei
10 în stoc
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Dimensiune: | 60x60cm |
| Flux luminos | 3000 – 3999 |
| Temperatura culoare | Lumina neutra 3300K-4900K |
| Tensiune alimentare | 220 – 240V |
| Tip: | Panou |
| Consum: | 30 – 39.9 |
| Grad protectie | IP20 |
| Producator | LEDVANCE |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.