Terminal Access Control DS-K1T502DBWX-CQR; multiple metode de autemtificare: card, PIN, QR code, etc, Linux; Resolution 2 MP, Wired Network:10 M/100 M self-adaptive, Working Temperature -40 C~ +70 C, Protective Level:IK09, IP65;Language:Arabic, English, French, Indonesian, Italian, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish(Europe), Thai, Ukrainian, Vietnamese;
Centrale control acces
Terminal Access Control DS-K1T502DBWX-CQR; multiple metode de autemtificare: card, PIN,
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
4 în stoc
1.367,99 lei 3.136,99 lei
4 în stoc
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Fingerprint reader | No |
| Front camera | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Front camera type | Single camera |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Access chip/card reader | Yes |
| Access chip/card reader type | Contactless |
| PC connected | No |
| Keypad integrated | Yes |
| Languages support | Multi |
| Cabling technology | 10/100 |
| Number of lenses | 1 |
| Alarm function | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | Grey |
| Built-in display | No |
| Compliance certificates | RoHS |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Total megapixels | 2 MP |
| Tamper | Yes |
| RS-485 ports | 1 |
| Viewing angle, horizontal | 110° |
| DC voltage range | 12 – 24 V |
| Access code reader | Yes |
| Wiegand interface | Yes |
| Alarm input/output | Yes |
| Authentication type | Access chip/card, Password, QR code |
| Authentication card type | DESfire, Felica, M1 |
| Tamper protection | Yes |
| Alarm input channels | 1 |
| Alarm output channels | 1 |
| Exit button | Yes |
| Lock control | Yes |
| Door contact input | 1 |
| QR code | Yes |
| IK code | IK09 |
| Viewing angle, vertical | 81° |
| DC current (max) | 1 A |
| Număr uși | 1 |
| Wiegand | Da |
| RS-485 | Da |
| Interfata retea | 10/100Mbps |
| Relee | 1 |
| Intrare contact usa | 1 |
| Intrare buton cerere iesire | 1 |
| Intrare alarma | 1 |
| Iesire alarma | 1 |
| Contact sabotaj | Da |
| Alimentare | 12Vcc |
| Configurare WEB browser | Da |
| OSDP | Nu |
| USB | Nu |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.