JBL Tune 215BT Wireless Pure Bass Sound Black
Casti audio
JBL Tune 215BT Wireless Pure Bass Sound Black
Producator:
Jbl
Disponibilitate:
Stoc epuizat
205,99 lei
Stoc epuizat
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| USB connectivity | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design casti | In-ear |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Operating keys | Play/Pause, Track , Volume +, Volume – |
| Control unit type | In-line control unit |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Microphone type | In-line |
| Continuous audio playback time | 16 h |
| Driver type | Dynamic |
| Battery operated | Yes |
| Ear coupling | Intraaural |
| Intraaural headphones type | Earbuds |
| Charging source | USB |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| 3.5 mm connector | No |
| Export Control Classification Number (ECCN) | China |
| Wearing style | In-ear, Neck-band |
| Impedance | 20 Ω |
| Headphone sensitivity | 118 dB |
| Driver unit | 1.25 cm |
| Microphone sensitivity | -25 dB |
| Battery capacity | 130 mAh |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 24 pc(s) |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 6925281974366 |
| Master (outer) case width | 351 mm |
| Master (outer) case length | 364 mm |
| Master (outer) case height | 391 mm |
| Master (outer) case gross weight | 7.7 kg |
| Master (outer) case volume | 0.05 cm³ |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 6925281974366 |
| Pallet net weight | 184.7 kg |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Product type | Headset |
| Package height | 100 mm |
| Control type | Buttons |
| Package depth | 30 mm |
| Package width | 160 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Charging time | 120 min |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| Products per pallet | 1440 pc(s) |
| Package weight | 103 g |
| Products per pallet layer | 360 pc(s) |
| Battery life | 960 min |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.