Casti Razer Kraken Kitty V3 X, frecventa raspuns 20 Hz – 28 kHz, sensibilitate 98 dBSPL / mW at 1 kHz by HATS si microfon unidirectional, sensibilitate microfon -42 ± 3 dBV / Pa, 1 kHz, alb
Casti audio
Casti Razer Kraken Kitty V3 X, frecventa raspuns 20 Hz
Producator:
Razer
Disponibilitate:
13 în stoc
438,99 lei 647,99 lei
13 în stoc
| Wireless | Nu |
|---|---|
| HSET-Design | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Culoare | Alb |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Driver unit | 4 cm |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone frequency | 100 – 10000 Hz |
| Recommended usage | Gaming |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Virtual surround | Yes |
| Virtual surround technology | Virtual 7.1 surround sound |
| Driver type | TriForce |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone type | Built-in |
| Ear pads | Yes |
| Headphone sensitivity | 98 dB |
| Ear pad material | Fabric |
| Noise-canceling | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Lungime Cablu | N/A |
| Call Center | Nu |
| Adjustable volume | Yes |
| Headphone frequency | 20 – 28000 Hz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design casti | Head-band |
| Microfon | Da |
| Gaming | Yes |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Product colour | White |
| Product type | Headset |
| Cable length | 1.3 m |
| Weight | 270 g |
| Interfata | Aux |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.