Casti over-ear AQIRYS Altair, sistem de sunet 7.1 Virtual Surround, cu fir, cu microfon flexibil, interfata USB 2.0, lungimea cablului 2.1m, frecventa 20 Hz – 20Hz, cu iluminare RGB, negre
Casti audio
Casti over-ear AQIRYS Altair, sistem de sunet 7.1 Virtual Surround,
Producator:
Aqirys
Disponibilitate:
Stoc epuizat
372,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Da |
| Connectivity technology | Wired |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Design casti | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime Cablu | Intre 2 si 2.5 m |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Control unit type | In-line control unit |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone type | Boom |
| Microphone frequency | 100 – 10000 Hz |
| Recommended usage | Gaming |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Virtual surround | Yes |
| Virtual surround technology | Virtual 7.1 surround sound |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Driver unit | 5 cm |
| Microphone input impedance | 2200 Ω |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| Microfon | Da |
| Gaming | Da |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Cable length | 2.1 m |
| Weight | 405 g |
| Producator | AQIRYS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.