Casti cu microfon Axtel Voice 40 mono NC, sunet HD, microfon flexibil, sistem anulare zgomot ambiental, garantie 24 de luni, QD plug.
Casti audio
Casti cu microfon Axtel Voice 40 mono NC, call center,
Producator:
Axtel
Disponibilitate:
Stoc epuizat
424,99 lei
Stoc epuizat
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design casti | Mono-casca |
| Call Center | Da |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Foldable | Yes |
| Adjustable headband | Yes |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Headset type | Monaural |
| Ear coupling | Supraaural |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone type | Boom |
| Detachable microphone | No |
| Cable colour | Black |
| Detachable cable | No |
| Noise canceling type | Passive |
| Microphone input impedance | 2.2 Ω |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| HD voice | Yes |
| Microphone frequency | 0 – 8000 Hz |
| Folding microphone | No |
| Plug and Play | No |
| Device compatibility | desk phone / softphone /smartphone |
| Headphone sensitivity | 122 dB |
| Microphone sensitivity | -47 dB |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Microphone in | Yes |
| Product colour | Black |
| Package type | Box |
| Product type | Headset |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Package width | 185 mm |
| Weight | 97 g |
| Country of origin | Poland |
| Package height | 65 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package weight | 190 g |
| Cable length | 0.86 m |
| Interfata | N/A |
| Producator | AXTEL |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.