Casti cu fir call center Tellur Voice 420, binaural, USB Jack 3.5mm, negru
Casti audio
Casti cu fir call center Tellur Voice 420, binaural, USB
Producator:
Tellur
Disponibilitate:
Stoc epuizat
270,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Design casti | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Da |
| Lungime Cablu | Intre 2 si 2.5 m |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Volume control | Button |
| Control unit type | In-line control unit |
| Ear coupling | Circumaural |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone type | Boom |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Cable colour | Black |
| Driver unit | 3.2 cm |
| Head-band cushion | Yes |
| Headphone sensitivity | 106 dB |
| Microfon | N/A |
| Gaming | Nu |
| Operating keys | Answer/end call, Volume +, Volume – |
| Headphone frequency | 150 – 10000 Hz |
| Microphone input impedance | 680 Ω |
| BLUETOOTH | No |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons |
| Cable length | 2.1 m |
| USB connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Weight | 132 g |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.