Cartus cerneala HP T6M07AE, Nr.903XL, Culoare Magenta, Capacitate: 8.5ml/750 pagini (incarcare 5%), compatibilitate: HP Officejet Pro 6950 / 6960 / 6970.
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP T6M07AE, Nr.903XL, Culoare Magenta, Capacitate: 8.5ml/750 pagini
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
173,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Culoare cartus | Magenta |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Supply type | Single pack |
| Print technology | Inkjet printing |
| Box contents | Ink cartridge |
| Printing colours | Magenta |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 56 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1040 mm |
| Colour ink volume | 8.5 ml |
| Compatibility | HP 903 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6950 |
| Colour ink page yield | 750 pages |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728920; (BGX) 889894728937; (BGY) 889894728944 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728920, 889894728937, 889894728944 |
| Pallet gross weight | 183.9 kg |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Health hazard statement(s) | H317: May cause an allergic skin reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -5 – 45 °C |
| Depth | 23 mm |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Package weight | 40 g |
| Country of origin | Ireland |
| Weight | 20 g |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Width | 106 mm |
| Package width | 106 mm |
| Height | 113.5 mm |
| Package depth | 23 mm |
| Package height | 113.5 mm |
| Products per pallet | 3360 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 2.93 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.