Cartus cerneala HP N9K08AE, Nr. 340XL, Culoare: Black, Capacitate:5.5ml/300 pagini(incarcare 5%), Compatibilitate:HP Deskjet 2620 / 2630 / 2632 / 2633 / 2634 / 3720 / 3730 / 3732 / 3733 / 3735 , HP Envy 5020 / 5030 / 5032
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP N9K08AE, Nr. 340XL, Culoare: Black, Capacitate:5.5ml/300 pagini(incarcare
Producator:
Hp
Disponibilitate:
3 în stoc
236,99 lei
3 în stoc
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Printing colours | Black |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 9 pc(s) |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Box contents | Ink cartridge |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| OEM code | 304XL |
| Black ink page yield | 300 pages |
| Black ink volume | 5.5 ml |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894860828; (ABE) 889894860835; (BA3) 889894860842; (UUS) 889894860859 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894860828, 889894860835, 889894860842, 889894860859 |
| Master (outer) case gross weight | 3.78 kg |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight | 40 g |
| Package weight | 60 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32 °C |
| Height | 115 mm |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Products per pallet | 2160 pc(s) |
| Country of origin | China, United States, Malaysia |
| Pallet gross weight | 156.2 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.