Cartus cerneala HP F9J68A, 300 ml, Matte Black DesignJet Ink Cartridge
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP F9J68A, 300 ml, Matte Black DesignJet
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.671,99 lei
Stoc epuizat
| Pallet gross length | 121.9 cm |
|---|---|
| Pallet gross width | 101.6 cm |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Master (outer) case height | 132 mm |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Matte Black |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Box contents | Ink cartridge |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Compatibility | HP DesignJet T730, T830 |
| Black ink volume | 300 ml |
| OEM code | F9J68A |
| Pallet gross height | 91.9 cm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 17 pc(s) |
| Master (outer) case width | 298 mm |
| Master (outer) case length | 218 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219.2 x 919.5 mm (40 x 48 x 36.2) |
| Pallet weight (imperial) | 248 kg (546.8 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793397879 |
| Cartridge-Color | black |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Country of origin | Singapore |
| Operating temperature (T-T) | -5 – 40 °C |
| Depth | 41 mm |
| Height | 118 mm |
| Weight | 450 g |
| Package weight | 490 g |
| Package height | 118 mm |
| Width | 283 mm |
| Package width | 283 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.71 kg |
| Package depth | 41 mm |
| Products per pallet | 510 pc(s) |
| Pallet gross weight | 248 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.