Cartus cerneala HP , F6V25AE, 360 pagini, Deskjet 2135 AIO, NR.652
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP , F6V25AE, 360 pagini, Deskjet 2135 AIO,
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
124,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 8 pc(s) |
| HP segment | Home |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Box contents | Ink cartridge |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Black ink page yield | 360 pages |
| Compatibility | HP 652 ink cartridges work with: |
| OEM code | F6V25AE |
| Pallet weight (imperial) | 184.5 kg (406.9 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (302) 889296160922; (BHK) 889296160939; (BHL) 889296160946 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296160922, 889296160939, 889296160946 |
| Cartridge-Color | black |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Weight | 35.1 g |
| Country of origin | China, United States, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 184.5 kg |
| Master (outer) case gross weight | 3.43 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.