Cartus inkjet HP CZ131A, magenta, 29 ml, HP Designjet T120, DesignjetT520 24”, Designjet T520 36′, NR.711
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CZ131A, magenta, 29 ml, HP Designjet T120
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
280,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Magenta |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 120 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1702 mm |
| Products per larger master (outer) case | 50 pc(s) |
| Printing colours | Magenta |
| OEM code | CZ131A |
| Larger master (outer) case gross weight | 4.15 g |
| Master (outer) case gross weight | 4.15 kg (9.14 lbs) |
| Cartridge-Color | color |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Width | 114 mm |
| Height | 25 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Depth | 126 mm |
| Package height | 25 mm |
| Products per pallet | 6000 pc(s) |
| Weight | 60 g |
| Package weight | 80 g |
| Package width | 1140 mm |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Compatibility | HP DesignJet T100, T120, T125, T130, T520, T525, T530 Printer series |
| Country of origin | United States, Singapore, Malaysia |
| Package depth | 1260 mm |
| Pallet gross weight | 642.2 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.