Cartus inkjet HP CZ110AE, cyan, 600 pagini, Deskjet Ink Advantage 3525E-AIO, Deskjet Ink Advantage 4615 E-AIO, Deskjet Ink Advantage 4625E-AIO, Deskjet Ink Advantage 5525 E-AIO, Deskjet Ink Advantage 6525E-AIO, NR.655
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CZ110AE, cyan, 600 pagini, Deskjet Ink Advantage3525E-AIO,
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
103,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Cyan |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 64 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| Compatibility | HP 655 ink cartridges work with: |
| Colour ink page yield | 600 pages |
| OEM code | CZ110AE |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (BHK) 886112546014; (BHL) 886112546076 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112546014, 886112546076 |
| Cartridge-Color | color |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 30 g |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Width | 107 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Depth | 24 mm |
| Package type | Box |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Package width | 107 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Package weight | 40 g |
| Height | 115 mm |
| Country of origin | China, Malaysia |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Package depth | 24 mm |
| Products per pallet | 3840 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 2.79 kg |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.79 kg |
| Pallet gross weight | 198.6 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.