Cartus inkjet HP CN684EE, black, 18 ml, Photosmart 7510 C311A,Photosmart B010A, Photosmart B109A, Photosmart C410B AIO, PhotosmartC5380, Photosmart C6380, Photosmart D5460, Photosmart Plus B209A,Photosmart Plus B210A, Photosmart Premium C309A, Photosmart PremiumC309G, NR.364XL.
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CN684EE, black, 18 ml, Photosmart 7510 C311A
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
233,99 lei
Stoc epuizat
| Quantity per box | 1 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 11 – 20 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Box contents | Ink cartridge |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| Print head swath | 1.43 cm (0.562) |
| Retail only | N |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Compatibility | HP DeskJet 3522, 3524 HP Photosmart 5522, 5524, B210c |
| Ink drop | 14 pl |
| Print head nozzles | 720 |
| Products per master (outer) case | 45 pc(s) |
| Case or master carton quantity | 45 pc(s) |
| Products per larger master (outer) case | 45 pc(s) |
| Black ink page yield | 550 pages |
| Package dimensions (WxDxH) | 106 x 23 x 115 mm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 35 pc(s) |
| Case or master carton weight | 2.97 kg |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 799 mm |
| Cartridge-Color | black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Depth | 23 mm |
| Weight | 40 g |
| Package weight | 60 g |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Package height | 115 mm |
| Height | 115 mm |
| Width | 106 mm |
| Package width | 106 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Package depth | 23 mm |
| Products per pallet | 1575 pc(s) |
| Country of origin | China, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.97 kg |
| Pallet gross weight | 128.9 kg |
| Master (outer) case gross weight | 2.97 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 885631873700; (ABB) 885631873663; (ABE) 885631873670; (BA1) 885631873687; (BA3) 885631873694 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 885631873700, 885631873663, 885631873670, 885631873687, 885631873694 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.