Cartus cerneala HP CN057AE, black, 400 pagini, Officejet 6100 ,Officejet6600 e-AIO, Officejet 6700 Premium e-AIO, Officejet 7110 Wide,Officejet7610 AIO, NR.932
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CN057AE, black, 400 pagini, Officejet 6100 ,Officejet6600
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
210,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink page yield | 400 pages |
| Box contents | 1 Cartridge |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Products per larger master (outer) case | 40 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1702 mm |
| Stacking number for pallet | 2 pc(s) |
| Package dimensions (WxDxH) | 94 x 126 x 25 mm |
| Package volume | 24 cm³ |
| Black ink volume | 8.5 ml |
| Compatibility | HP 932 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6100, 7110, 7610 |
| OEM code | CN057AE |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 150 pc(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 886111615315; (BGX) 886111749003; (BGY) 886111749058 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111615315, 886111749003, 886111749058 |
| Cartridge-Color | black |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Weight | 30 g |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Blister |
| Height | 24 mm |
| Width | 94 mm |
| Package height | 24 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Depth | 126 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Products per pallet | 6000 pc(s) |
| Package width | 94 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.16 kg |
| Country of origin | China, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 344 kg |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.16 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.