Cartus inkjet HP CN055AE, magenta, 825 pagini, Officejet 6100, Officejet6600 e-AIO, Officejet 6700 Premium e-AIO, Officejet 7110 Wide, Officejet7610 AIO, NR.933XL
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CN055AE, magenta, 825 pagini, Officejet 6100 ,Officejet6600
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
175,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
|---|---|
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 11 – 20 ml |
| Culoare cartus | Magenta |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Inkjet printing |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 120 pc(s) |
| Printing colours | Magenta |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Box contents | 1 Cartridge |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink page yield | 825 pages |
| Products per larger master (outer) case | 40 pc(s) |
| Stacking number for pallet | 2 pc(s) |
| Compatibility | HP 933 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6100, 7110, 7610 |
| Package dimensions (WxDxH) | 94 x 126 x 25 mm |
| Package volume | 24 cm³ |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 1702 mm |
| Colour ink volume | 9 ml |
| OEM code | CN055AE |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 886111615346; (BGX) 886111749034; (BGY) 886111749089 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111615346, 886111749034, 886111749089 |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Weight | 30 g |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Blister |
| Height | 24 mm |
| Width | 94 mm |
| Package height | 24 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Depth | 126 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Package width | 94 mm |
| Products per pallet | 4800 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 2.24 kg |
| Country of origin | China, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 288 kg |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.24 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.