Cartus inkjet HP CH561EE, black, 3 ml, Deskjet 1000, Deskjet 1050A AIO ,Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050A AIO, Deskjet2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO, NR.301
Cartus cerneala HP CH561EE, black, 3 ml, Deskjet 1000, Deskjet
Stoc epuizat
161,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) case height | 172 mm |
| Master (outer) case length | 198 mm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 8 pc(s) |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Pallet gross length | 80 cm |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Culoare cartus | Black |
| Supply type | Single pack |
| Black ink page yield | 170 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Box contents | Ink cartridge |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| Compatibility | HP 301 ink cartridges work with: HP DeskJet 2540 |
| Black ink volume | 3 ml |
| OEM code | CH561EE |
| HP segment | Enterprise |
| Pallet gross height | 117.6 cm |
| Master (outer) case width | 588 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962894422; (ABE) 884962894408; (BA3) 884962894415; (UUS) 884962894392 |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Weight | 30 g |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 40 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 70% |
| Master (outer) case gross weight | 3.3 kg |
| Pallet gross weight | 139.7 kg |
| Country of origin | China, United States, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.49 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894422, 199642337893, 884962894408, 884962894415, 199642337909, 884962894392 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.