Cartus inkjet HP CB318EE, cyan, 3 ml, HP Deskjet 3070A, Photosmart 5510B111A, Photosmart 5515 B111H, Photosmart 6510 B211A, Photosmart 7510C311A, Photosmart B010A, Photosmart B109A, Photosmart C410B AIO ,Photosmart C5380, Photosmart C6380, Photosmart D5460, Photosmart PlusB209A, NR.364
Cartus cerneala HP CB318EE, cyan, 3 ml, HP Deskjet 3070A,
Stoc epuizat
120,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Colour | Yes |
| Case or master carton quantity | 60 pc(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| HP segment | Small medium business |
| Ink type | Dye-based ink |
| Culoare cartus | Cyan |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan |
| Printing material shelf life | 1.5 year(s) |
| Compatible ink types, supplies | Dye-based |
| Colour ink page yield | 300 pages |
| Compatibility | HP 364 ink cartridges work with: HP DeskJet 3522, 3524 HP Photosmart 5522, 5524, B210c |
| BCP bubble graphic colour | Cyan |
| OEM code | CB318EE |
| Print head swath | 1.43 cm (0.562) |
| Package dimensions (WxDxH) | 107 x 24 x 115 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 106.9 x 23.9 x 115.1 mm (4.21 x 0.94 x 4.53) |
| Package weight (imperial) | 0.0408 kg (0.0900 lbs) |
| Size (imperial) | 10.7 cm (4.21) |
| Empty weight | 17 g |
| Print cartridge volume (metric) | 3 ml |
| Ink drop | 5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| Print head nozzles | 336 HDW, 336 LDW |
| Weight (imperial) | 0.0272 kg (0.0600 lbs) |
| Retail only | N |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 64 pc(s) |
| Case or master carton weight | 2.76 kg |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 21.77 x 7.6 x 4.57 mm |
| Stacking number for pallet | 4 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1071.9 mm (47.2 x 31.5 x 42.2) |
| Pallet weight (imperial) | 201.6 kg (444.5 lbs) |
| Pallet size (EU) | 1200 x 800 x 942 mm |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 883585705320, 883585705351, 884962754481, 883585705269, 883585705283, 883585705276, 883585705290 |
| Cartridge-Color | color |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 30 g |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Width | 107 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Depth | 24 mm |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Package width | 107 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Package weight | 40 g |
| Height | 115 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Operating temperature (T-T) | 41 – 104 °F |
| Package depth | 24 mm |
| Products per pallet | 3840 pc(s) |
| Country of origin | China, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 201.6 kg |
| Master (outer) case gross weight | 2.76 kg |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.76 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.