Cartus cerneala HP C9372A, magenta, 130 ml, Designjet T1100 A0 ,DesignjetT1100 A1, Designjet T1120 A0, Designjet T1120 A1, Designjet T1120HD MFP,Designjet T1120PS A0, Designjet T1120PS A1, Designjet T1120SD MFP,Designjet T1200 A0, Designjet T1200 HD MFP A0 ,Designjet T1200PS A0, NR.72
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP C9372A, magenta, 130 ml, Designjet T1100 A0
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
711,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
|---|---|
| Print technology | Thermal inkjet |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Magenta |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Magenta |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink volume | 130 ml |
| OEM code | C9372A |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 14 pc(s) |
| Maximum number of stacking cartons | 6 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Pallet size (EU) | 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Products per larger master (outer) case | 20 pc(s) |
| Larger master (outer) case gross weight | 5.28 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 883585273409 |
| Cartridge-Color | color |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Depth | 40 mm |
| Package depth | 40 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Country of origin | Singapore |
| Products per pallet | 1680 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Package width | 202 mm |
| Package weight | 240 g |
| Weight | 192 g |
| Package height | 129 mm |
| Width | 202 mm |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Height | 12.9 mm |
| Pallet gross weight | 463 kg |
| Master (outer) case gross weight | 5.28 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.