Cartus cerneala HP C9364EE, black, 11 ml, Deskjet 5940, Deskjet 6940 ,Deskjet 6980, OfficeJet 150 Mobile L511A, OfficeJet 6310 AIO, OfficeJetH470, OfficeJet H470B, OfficeJet H470WBT, OfficeJet K7100 ,Officejet 100Mobile L411A, Photosmart 2575 AIO, Photosmart 8050, Photosmart 8750, NR.337
Cartus cerneala HP C9364EE, black, 11 ml, Deskjet 5940, Deskjet
Stoc epuizat
351,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| HP segment | Business |
| Colour | No |
| Case or master carton quantity | 60 pc(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 4.6 kg |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 11 – 20 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 32 pc(s) |
| Stacking number for pallet | 1 pc(s) |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| Print head swath | 1.43 cm (0.562) |
| Retail only | N |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Package weight (imperial) | 0.0680 kg (0.15 lbs) |
| Media sheets per package | 140 sheets |
| Compatibility | HP 337 ink cartridges work with: |
| Black ink page yield | 420 pages |
| Package dimensions (WxDxH) | 113 x 37 x 141 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 141 x 113 x 37.1 mm (5.55 x 4.45 x 1.46) |
| Size (imperial) | 11.3 cm (4.45) |
| Print cartridge volume (metric) | 11 ml |
| Ink drop | 14.2 pl |
| Print head nozzles | 512 |
| Weight (imperial) | 0.0408 kg (0.0900 lbs) |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 590 x 197 x 252 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800.1 x 1199.9 x 1158 mm (31.5 x 47.2 x 45.6) |
| Pallet weight (imperial) | 147.2 kg (324.5 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962780947; (999) 884962825679; (UUS) 884962780572 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780947, 884962825679, 884962780572 |
| Cartridge-Color | black |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 141 mm |
| Weight | 40 g |
| Package width | 141 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package depth | 113 mm |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 50% |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Package weight | 70 g |
| Package height | 37 mm |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Operating temperature (T-T) | 59 – 90 °F |
| Country of origin | China, United States, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 147.2 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.