Cartus cerneala HP C9352AE, tricolor, 5 ml, Deskjet 3920, Deskjet 3940 ,Deskjet D1360, Deskjet D1460, Deskjet D1560, Deskjet D2360, DeskjetD2460, Deskjet F2180, Deskjet F2280, Deskjet F2290, DeskjetF370 ,Deskjet F380 AIO, Deskjet F4172, Deskjet F4180, OfficeJet 4355,OfficeJet 5610 AIO, NR.22
Cartus cerneala HP C9352AE, tricolor, 5 ml, Deskjet 3920, Deskjet
Stoc epuizat
265,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| HP segment | Business |
| Colour | Yes |
| Case or master carton quantity | 60 pc(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink page yield | 165 pages |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 32 pc(s) |
| Compatibility | HP 22 ink cartridges work with: |
| BCP bubble graphic colour | Tri-color |
| Colour ink volume | 5 ml |
| OEM code | C9352AE |
| Printing material shelf life | 1.5 year(s) |
| Package dimensions (WxDxH) | 141 x 131 x 37 mm |
| Page yield footnote | ISO/IEC 24711 |
| Empty weight | 29.9 g |
| Compatible ink types, supplies | Dye-based |
| Ink drop | 5 pl |
| Case or master carton weight | 4.51 kg |
| Larger master carton dimensions (WxDxH) | 579 x 194 x 251 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Stacking number for pallet | 1 pc(s) |
| Pallet size (EU) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962834336; (BA5) 829160941417; (BA6) 829160941424; (UUQ) 884962780794; (UUS) 884962780787 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962834336, 829160941417, 829160941424, 884962780794, 884962780787 |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Cartridge-Color | color |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Package type | Blister |
| Weight | 40 g |
| Package width | 141 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package depth | 131 mm |
| Width | 141 mm |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Height | 131 mm |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Package weight | 70 g |
| Package height | 37 mm |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Country of origin | China, United States, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 144.3 kg |
| Master (outer) case gross weight | 4.51 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.