Cartus inkjet HP C9351AE, black, 5 ml, Deskjet 3920, Deskjet 3940 ,Deskjet D1360, Deskjet D1460, Deskjet D1560, Deskjet D2360, DeskjetD2460, Deskjet F2180, Deskjet F2280, Deskjet F2290, Deskjet F370,Deskjet F380 AIO, Deskjet F4172, Deskjet F4180, OfficeJet 4355,Off iceJet J3680, NR.21
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP C9351AE, black, 5 ml, Deskjet 3920, Deskjet
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
184,98 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| HP segment | Business |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Stacking number for pallet | 1 pc(s) |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Compatibility | HP 21 ink cartridges work with: |
| Black ink page yield | 190 pages |
| Black ink volume | 5 ml |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962834312; (BA5) 829160941356; (BA6) 829160941363; (UUQ) 884962780756; (UUS) 884962780749 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962834312, 829160941356, 829160941363, 884962780756, 884962780749 |
| Ink drop | 17 |
| Print head nozzles | 416 |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Height | 141 mm |
| Package type | Box |
| Weight | 40 g |
| Package weight | 60 g |
| Package width | 141 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package depth | 131 mm |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Width | 131 mm |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Package height | 37 mm |
| Total amount of recycled materials used for making | 55% |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Master (outer) case gross weight | 4.21 kg |
| Country of origin | China, United States, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 134.8 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.