Cartus inkjet HP C6656AE, black, 19 ml, Deskjet 450, Deskjet 5150 ,Deskjet 5550, Deskjet 5652, Deskjet 5850, Deskjet 9650, Deskjet 9670,Deskjet 9680, OfficeJet 4110, OfficeJet 5510, OfficeJet 5610 AIO,OfficeJet 6110, Photosmart 7150, Photosmart 7260, Photosmart 7350 ,Photosmart 7450, NR.56
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP C6656AE, black, 19 ml, Deskjet 450, Deskjet
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
314,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Colour | No |
| Case or master carton quantity | 60 pc(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 5.4 kg |
| Printing colours | Black |
| HP segment | Small medium business |
| Non-operating relative humidity (non-condensing) | 5 – 95% |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 11 – 20 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Box contents | Ink cartridge |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 32 pc(s) |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| Retail only | N |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Stacking number for pallet | 2 pc(s) |
| Print head swath | 8.38 mm (0.33) |
| Black ink page yield | 520 pages |
| Print head nozzles | 416 |
| Compatibility | HP 56 ink cartridges work with: |
| Black ink volume | 19 ml |
| OEM code | C6656AE |
| Package dimensions (WxDxH) | 141 x 37 x 113 mm |
| Empty weight | 35 g |
| Print cartridge volume (metric) | 19 ml |
| Ink drop | 17 pl |
| Weight (imperial) | 1.88 oz |
| Case or master carton weight | 5.4 kg |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 1154 mm |
| Pallet size (EU) | 1200 x 800 x 1130 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (UUQ) 884962780633; (UUS) 884962780626 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780633, 884962780626 |
| Cartridge-Color | black |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Height | 35 mm |
| Package width | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Package height | 35 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Width | 112 mm |
| Package depth | 112 mm |
| Package weight | 80 g |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Total amount of recycled materials used for making | 55% |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Weight | 53.3 g |
| Country of origin | China, United States, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 196.5 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.