Cartus cerneala HP C2P04AE, Nr. 62, Culoare: Negru, Capacitate: 200 pagini(incarcare 5%), Compatibilitate: HP 5540, 5541, 5542, 5544, 5546, 5548, 5640, 5642, 5644, 5646, 7640, 7643, HP 200 MOBILE ALL-IN-ONE, HP 250 MOBILE, HP 250 MOBILE ALL-IN-ONE, HP 5740 E-ALL-IN-ONE, HP 5742 E- ALL-IN-ONE, HP 5744 E-ALL-IN-ONE
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP C2P04AE, Nr. 62, Culoare: Negru, Capacitate: 200
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
163,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 8 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | N/A |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Box contents | Ink cartridge |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink page yield | 200 pages |
| Black ink volume | 4 ml |
| Pallet gross weight | 179.36 g |
| Pallet weight (imperial) | 179.4 kg (395.4 lbs) |
| Master (outer) case gross weight | 3.32 kg (7.32 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888182461938; (ABE) 888793376737; (UUQ) 888793376720; (UUS) 888793376713 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182461938, 888793376737, 888793376720, 888793376713 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 37 mm |
| Weight | 40 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Country of origin | Ireland, Malaysia |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.