Cartus inkjet Black PageWide Nr.913A L0R95AE Original HP PageWide Pro 452DW
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP Black PageWide Nr.913A L0R95AE Original HP PageWide
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
661,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Compatibility | HP 913 PageWide cartridges work with: HP PageWide 352, 377, P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Black ink page yield | 3500 pages |
| OEM code | L0R95AE |
| Package volume | 170 cm³ |
| Technology | PageWide |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 180 pc(s) |
| Pallet gross weight | 796.28 g |
| Master (outer) case gross weight | 4.23 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219.2 x 1016 x 1927 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544654 |
| Black ink volume | 6.4 ml |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 28 mm |
| Height | 48 mm |
| Package weight | 170 g |
| Width | 215 mm |
| Package width | 215 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Country of origin | Singapore |
| Weight | 150 g |
| Package depth | 28 mm |
| Package height | 48 mm |
| Products per pallet | 4320 pc(s) |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.