Cartus Black Nr.934 C2P19AE Original HP Officejet Pro 6830 E-AIO
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP Black Nr.934 C2P19AE Original HP Officejet Pro
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
193,00 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink page yield | 400 pages |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 63 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1161 mm (47.2 x 31.5 x 45.7) |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Compatibility | HP 934 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6820 HP OfficeJet Pro 6230 |
| Black ink volume | 10 ml |
| OEM code | C2P19AE |
| Pallet weight (imperial) | 234.7 kg (517.4 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888182031667; (BGX) 888182034576; (BGY) 888182034583 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182031667, 888182034576, 888182034583 |
| Cartridge-Color | black |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Depth | 23 mm |
| Weight | 40 g |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Package weight | 50 g |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Width | 106 mm |
| Package width | 106 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Height | 113.5 mm |
| Package depth | 23 mm |
| Package height | 113.5 mm |
| Products per pallet | 3780 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Country of origin | China, Ireland, Malaysia |
| Pallet gross weight | 234.7 kg |
| Master (outer) case gross weight | 3.41 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.