Cartus cerneala HP B3P24A, Grey, 130 ml, NR.703 CD887AE, HP Designjet T1500 A1, Designjet T1500PS A1, Designjet T1530 36”, Designjet T1530 A0, Designjet T1530 A0 PS, Designjet T2500 E-MFP, Designjet T2500 PS E-MFP, Designjet T2530 A0, Designjet T2530 A0 PS, Design
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP B3P24A, Grey, 130 ml, NR.703 CD887AE, HP
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
746,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Grey |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 14 pc(s) |
| Products per larger master (outer) case | 20 pc(s) |
| Printing colours | Grey |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219.2 x 1501.14 mm |
| Pallet size (EU) | 1016 x 1219.2 x 1501.14 mm |
| Compatibility | HP DesignJet T920, T1500, T930, T1530, T2530, T2500 eMFP |
| OEM code | B3P24A |
| Larger master (outer) case gross weight | 5.16 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111963796 |
| Cartridge-Color | color |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 40 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Package weight | 250 g |
| Package height | 40 mm |
| Weight | 200 g |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Country of origin | Singapore |
| Operating temperature (T-T) | -5 – 40 °C |
| Depth | 129 mm |
| Products per pallet | 1680 pc(s) |
| Package depth | 129 mm |
| Package width | 202 mm |
| Width | 202 mm |
| Pallet gross weight | 450 kg |
| Master (outer) case gross weight | 5.16 kg |
| Pallet weight (EU) | 450 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.