Cartus cerneala HP 3YM60AE Color Nr.305 3Ym60Ae Original HP Deskjet 2320 Aio
Cartus cerneala HP 3YM60AE Color Nr.305 3Ym60Ae Original HP Deskjet
Stoc epuizat
94,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 8 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Supply type | Single pack |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Compatible ink types, supplies | Dye-based |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink page yield | 100 pages |
| Colour ink volume | 2 ml |
| Storage relative humidity (H-H) | 8 – 90% |
| Pallet weight (imperial) | 177.6 kg (391.6 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429202; (302) 194441597325; (ABE) 193905429219; (UUQ) 194441597318; (UUS) 193905429226 |
| Box contents | HP 305 Tri-color Original Ink Cartridge |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Weight | 30 g |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.28 kg |
| Country of origin | China, Vietnam, United States, Germany, Malaysia |
| Pallet gross weight | 177.6 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429202, 194441597325, 199642337527, 193905429219, 199642337572, 194441597318, 193905429226 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.