EPSON T8384 YELLOW INKJET SUPPLY UNIT
Cartuse cerneala
Cartus cerneala Epson PRO Yellow, XL, capacitate 20k pagini, pentru
Producator:
Epson
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.682,99 lei
Stoc epuizat
| Pallet gross length | 120 cm |
|---|---|
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet gross height | 15 cm |
| Pallet height (UK) | 15 cm |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | N/A |
| Culoare cartus | Yellow |
| Printing colours | Yellow |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Products per pallet (UK) | 221 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 17 pc(s) |
| OEM code | C13T838440 |
| Cartridge-Color | color |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Package width | 87 mm |
| Country of origin | Japan |
| Package height | 162 mm |
| Package depth | 365 mm |
| Brand compatibility | Epson |
| Products per pallet layer | 14 pc(s) |
| Products per pallet | 182 pc(s) |
| Package weight | 0.68 g |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.