Cartus cerneala Epson 103 ECOTANK , cyan, capacitate 70ml, pentru L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111.
Cartuse cerneala
Cartus cerneala Epson 103 ECOTANK , cyan, capacitate 70ml, pentru
Producator:
Epson
Disponibilitate:
100 în stoc
61,99 lei
100 în stoc
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
|---|---|
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Cyan |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Colour ink volume | 70 ml |
| Master (outer) case height | 177 mm |
| Printing colours | Blue |
| Master (outer) case width | 57 mm |
| Master (outer) case length | 57 mm |
| Master (outer) case gross weight | 0.114 g |
| Cartridge-Color | color |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package height | 56 mm |
| Package depth | 178 mm |
| Country of origin | Indonesia |
| Brand compatibility | Epson |
| Package weight | 130 g |
| Package width | 58 mm |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.