Cartus cerneala Canon CL-541XL, color, capacitate 15ml/400 pagini, pentru Canon Pixma MG2150, Pixma MG2250, Pixma MG3150, Pixma MG3250, Pixma MG3550, Pixma MG4150, Pixma MG4250, Pixma MX375, Pixma MX395, Pixma MX435, Pixma MX455, Pixma MX475, Pixma MX515, Pixma MX525, Pixma MX535.
Cartuse cerneala
Cartus cerneala Canon CL-541XL, color, capacitate 15ml/400 pagini, pentru Canon
Producator:
Canon
Disponibilitate:
16 în stoc
203,99 lei
16 în stoc
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
|---|---|
| Capacitate cartus | 11 – 20 ml |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Supply type | Single pack |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Colour ink page yield | 400 pages |
| Colour ink volume | 15 ml |
| OEM code | CL-541XL |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Country of origin | Japan |
| Brand compatibility | Canon |
| Storage temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Producator | CANON |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.