Carcasa Asus PROART PA602 TG PWM BLACK
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Recomandat Gaming | Da |
| Iluminare RGB | Nu |
| Ventilator Inclus | Nu |
| Recomandata pentru Gaming | Nu |
| Porturi USB | N/A |
| Port Audio | Da |
| Tip carcasa | Full Tower |
| USB 3.0 | 2 |
| Permite Wire Management | Da |
| USB 2.0 | 2 |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Fan controller integrat | Da |
| E-ATX | Da |
| Bays Intern 3.5 inch | 1 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 7 |
| USB 3.1 tip C | 1 |
| Sloturi Expansiune | 8 |
| Placi baza compatibile | ATX, E-ATX, mATX, DTX, mDTX, mITX |
| Inaltime cooler CPU | 190 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 450 mm (Max) |
| Suport radiator | Fata – 1 x 120/140/240/280/360/420mm |
| Dimensiuni | 245 x 560 x 593 mm |
| Greutate | 15.80 kg |
| DTX | Da |
| mDTX | Da |
| Bays Intern 2.5 inch | 5 |
| Ventilatoare incluse | 2 |
| Fata | 2x 200 mm |
| Spate | 1x 120 mm sau 1x 140 mm |
| Tavan | 3x 120 mm sau 3x 140 mm |
| Jack 3.5 mm | 1x Combo |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.