Carcasa Asus A32 PLUS TG ARGB BLACK
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| SSD form factor | 2.5 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| On/off button | Yes |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 0 |
| Cable management | Yes |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Reset button | Yes |
| Recomandat Gaming | Da |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Nu |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Number of 5.25 bays | 0 |
| Illumination location | Case fans |
| Anti-dust filter | Yes |
| Maximum PSU length | 22 cm |
| Power supply included | No |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Side window | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Supported HDD sizes | 3.5 |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Number of side fans supported (max) | 3 |
| Side fans diameters supported | 120 mm |
| Supported motherboard form factors | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Top fans diameters supported | 120 mm |
| Maximum graphics card length | 42 cm |
| Side fans installed | 3x 120 mm |
| Case-Fan | Yes |
| Case-Format | ATX |
| Included-PSU | No |
| Top radiator sizes supported | 120,240,360 mm |
| Placi baza compatibile | ATX, mATX, mITX |
| Product colour | Black |
| Manual | Yes |
| Depth | 435 mm |
| Width | 285 mm |
| Height | 390 mm |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Permite Wire Management | Da |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Ventilatoare incluse | 4 |
| Bays Intern 3.5 inch | 2 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 7 |
| Inaltime cooler CPU | 165 mm (Max.) |
| Iluminare led | Da, ARGB |
| Tavan | 3 x 120 mm |
| Lungime video GPU | 420 mm (Max.) |
| USB 3.1 tip C | 1 |
| Spate | 1 x 120 mm |
| Suport radiator | Tavan – 1 x 120/240/360 mmSpate – 1 x 120 mm |
| Dimensiuni | 285 x 390 x 435 mm |
| Bays Intern 2.5 inch | 3 (2 convertite din bay-urile de 3.5) |
| Lateral | 3 x 1 x 120 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.