TP-LINK Tapo C425 Smart Wire-Free Indoor/Outdoor Security Camera, Senzor Starlight CMOS cu scanare progresivă de 1/3″, Lungime focală: 2.1 mm, Apertură: F2.1, Câmpul de vizualizare: 150° (diagonală), 134°(orizontală), 77°(verticală), rezolutie maxima 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px), 15/20/(25/30)fps
Camere supraveghere IP
TP-LINK Tapo C425 Smart Wire-Free Indoor/Outdoor Security Camera, Senzor Starlight
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
23 în stoc
1.384,99 lei 2.299,99 lei
23 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.2mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| InfraRed | 15m |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interfata comunicare | Wi-Fi |
| Distanta iluminare IR | 15 m |
| Distanta Focala | 2.1 mm |
| Diafragma | F2.1 |
| Interior | Da |
| Rezolutii | 4 MP |
| Tip: | Bullet |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Wireless | Da, IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Altele | Pachetul contine 2 bucati |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.264 |
| Functii speciale | Detectarea miscariiDetectarea persoanelorDetectarea animalelor de companieDetectarea vehiculelor3D DNRWDR |
| Frame rate | 25/30 fps max. |
| Alimentare | 100-240 V, 50/60 HzBaterie litiu-ion reincarcabila incorporata de 6400 mAh |
| Temperatura de functionare | -20 – +45° C |
| Dimensiuni | 116.2 × 64.8 × 64.8 mm |
| Senzor imagine | 1/3 Stralight inch Progressive Scan CMOS |
| Zoom digital | 12x |
| Network Storage | Slot pentru card MicroSD pe camera (pana la 512 GB) |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.