“TP-Link Camera IR de supraveghere Bullet pentru exterior VIGI
C330(4MM), Senzor imagine: CMOS 1/2.8″”, Lentila 4mm, F1.6,
Weatherproof: IP67, Infrarosu: 30m, Detectare: 70m, Observare: 29m, Recunoastere: 10m, Identificare: 5mUnghi vizualizareHorizontal FOV: 89.1°, Vertical FOV: 45.1°, Diagonal FOV: 106.9°,
, Rezolutie maxima: 3 MPX, 2304 × 1296, Dimensiuni:174 ×
78 × 71 mm, Interfata: 1 RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port, POE, fara suport card, microfon incorporat..”
Camere supraveghere IP
"TP-Link Camera IR de supraveghere Bullet pentru exterior VIGIC330(4MM), Senzor
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
7 în stoc
264,99 lei 345,00 lei
7 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Wi-Fi | No |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | N/A |
| Connectivity technology | Wired |
| Password protection | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| IP address filtering | Yes |
| Video streaming | Yes |
| HTTPS encryption | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Form factor | Bullet |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Width | 78 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Depth | 70 mm |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Power source type | DC, PoE |
| Height | 174 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Number of cameras | 1 |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Supported network protocols | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Mirror | Yes |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Smart IR | Yes |
| Password reset via email | Yes |
| Power consumption (max) | 5.4 W |
| Lens viewing angle, diagonal | 106.9° |
| Video compression formats | H.265+, H.264, H.264+, H.265 |
| Certification | CE/BSMI/VCCI/ONVIF |
| Lens viewing angle, horizontal | 89.1° |
| Lens viewing angle, vertical | 45.1° |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, Mirror, Sharpness, Saturation |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.