Tenda CH3-WCA 1080P Outdoor Wi-Fi Pan/Tilt Camera, Pan/Tilt: Orizontal:360°, Vertical: 90°, Slot microSD (max256Gb), Obiectiv: 4mm@F1.6, 2 x antene externe, Dimensiuni: 138mm*120mm*187mm, Rezolutie: 1920*1080 15fps, H.264, Standarde wireless: IEEE 802.11b/g/n @ 2.4GHz, 144 Mbps, IR: 30m, IP65.
Camere supraveghere IP
Tenda CH3-WCA 1080P Outdoor Wi-Fi Pan/Tilt Camera, Pan/Tilt: Orizontal:360°, Vertical:
Producator:
Tenda
Disponibilitate:
Stoc epuizat
395,98 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Audio system full duplex | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Placement supported | Outdoor |
| Pan range | 0 – 360° |
| Night vision | Yes |
| Form factor | Dome |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 120 mm |
| Noise reduction | Yes |
| Power source type | AC |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Video formats supported | H.264 |
| Product colour | Black, White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| BLUETOOTH | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| Depth | 138 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Audio system | 2-way |
| Height | 187 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Lens diameter | 4 mm |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 3 – 95% |
| Producator | TENDA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.