Tenda camera supraveghere IT7-PRS-4, POE, Bullet, Obiectiv: 4mm, F2.2, rezolutie 2560*1440, H.265/H.264, 3D digital noise reduction, 1 x RJ45 100M, Smart Alarm, Night Vision: 50m, rezistenta la apa IP66, microfon incorporat, Protocol retea: IPV4.
Camere supraveghere IP
Tenda camera supraveghere IT7-PRS-4, POE, Bullet, Obiectiv: 4mm, F2.2, rezolutie
Producator:
Tenda
Disponibilitate:
Stoc epuizat
339,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| LED type | IR |
| Video motion detection | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Noise reduction | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Maximum aperture number | 2.2 |
| Product colour | Black, White |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| BLUETOOTH | No |
| Width | 85 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| Depth | 166 mm |
| Power source type | PoE |
| Total megapixels | 4 MP |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Certification | CE, RoHS, FCC |
| Height | 8.5 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Lens diameter | 4 mm |
| Supported network protocols | RTSP, HTTP, DHCP, DDNS, ONVIF |
| Storage relative humidity (H-H) | 3 – 95% |
| Waterproof connector | Yes |
| Night vision distance | 50 m |
| Producator | TENDA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.