Camera supraveghere video WIFI Pan & Tilt Ezviz CS-H3C-R100-1J4WKFL; Senzor:0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux with IR; Rezolutie:4MP, 2560 × 1440; Lentila:2.8MM@ F2.0, view angle: 82° (Horizontal), 98° (Diagonal; IR 30 Metri; Video Compresie: H.265 / H.264; Slot card microSD pana la 512GB; Wi-Fi Standard: IEEE802.11b,802.11g, 802.11n; Conectare retea: RJ45×1(10M/100M Adaptive Ethernet Port); Alimentare: DC 12V/1A; Functii:Human Shape Detection, Motion Detection Waving-Hand Detection; Works with Alexa, Google Assistant,Two-Way Talk,Customizable Voice Alerts, Active Defense with Siren and Strobe Light, Dimensiuni: 72× 72x157mm; Greutate: 0.330 g
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere video WIFI Pan & Tilt Ezviz CS-H3C-R100-1J4WKFL; Senzor:0.01
Producator:
Ezviz
Disponibilitate:
Stoc epuizat
442,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| DC output current | 1 A |
| Placement supported | Outdoor |
| Length | 157 mm |
| Night vision | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Form factor | Bullet |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Frame rate | 30 fps |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Noise reduction | Yes |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Power source type | DC |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Package depth | 100 mm |
| Weight | 330 g |
| Package height | 92 mm |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 50 °C |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Package width | 227 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Width | 72 mm |
| Depth | 72 mm |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 4 MP |
| Number of cameras | 1 |
| Mirror | Yes |
| Anti-flicker | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Minimum illumination | 0.01 lx |
| Video intelligence analytic | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 82° |
| Package weight | 539 g |
| Certification | CE / FCC / UKCA / UL / RAEE / RoHS / REACH |
| Lens viewing angle, diagonal | 98° |
| Bit rate | 4 Mbps |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Moving object |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.