Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3C-R100-1K3WKFL; Senzor:1/2.7″ Progressive Scan CMOS;Rezolutie 3MP,2304 × 1296; Lentila:4mm @ F2.0, view angle: 82° (Horizontal), 98° (Diagonal); IR 30M IR-Cut filter with auto-switching; Video compresie:H.265 / H.264; Wi-Fi Standard: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; Frecventa: 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz; Conectare retea: RJ45 × 1 (10M / 100M Adaptive Ethernet Port); Putere Alimentare:DC 12V / 1A; Functii: Color Night Vision;Two-Way Talk;AI-Powered Human Shape Detection;Customizable Detection Zone; Active Defense with Siren and Strobe Light;Smart Integration with Google Assistant, Amazon Alexa & IFTTT³; Dimensiuni:72×72×157 mm
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3C-R100-1K3WKFL; Senzor:1/2.7" Progressive Scan CMOS;Rezolutie
Producator:
Ezviz
Disponibilitate:
19 în stoc
225,99 lei 281,99 lei
19 în stoc
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | N/A |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Mounting type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Placement supported | Outdoor |
| Length | 157 mm |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Form factor | Bullet |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Frame rate | 30 fps |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Power source type | DC |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 50 °C |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Package height | 100 mm |
| Weight | 330 g |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Package width | 227 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Package depth | 92 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Mirror | Yes |
| Anti-flicker | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Minimum illumination | 0.01 lx |
| Certification | CE / FCC / UKCA / UL / WEEE / RoHS / REACH |
| Lens viewing angle, horizontal | 82° |
| Lens viewing angle, vertical | 98° |
| Bit rate | 3 Mbps |
| Wi-Fi data rate (max) | 144 Mbit/s |
| Diameter | 7.2 cm |
| Package weight | 539 g |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.