SKU: DS-2TD2628-10/QA
Categorie: Camere supraveghere IP
Stoc epuizat
8.891,00 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 8mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 160X120 |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Rezolutii | 4 MP |
| Tip: | Bullet |
| PoE | Da, 802.3af, class 3 |
| Temperatura de functionare | -40 – +65° C |
| Senzor imagine | Optic: 1/2.7 inch Progressive Scan CMOSTermal: Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/MJPEGCompresie audio: G.722.1/G.711ulaw/G.711alaw/MP2L2/G.726/PCM |
| Zoom digital | Termalx2, x4 |
| Functii speciale | Fire detection, smoking detection, sun-reflection filter |
| Network Storage | MicroSD/SDHC/SDXC card (up to 256 G) local storage, NAS (NFS, SMB/CIFS), Auto Network Replenishment (ANR) |
| Porturi | 2x alarm in2x alarm outaudio inaudio out |
| Dimensiuni | 321.3 × 106.1 × 107.0 mm |
| Iluminare min | 0.0089Lux @(F1.6,AGC ON) ,0 Lux with IR |
| Alimentare | 24 VAC |
| Putere Consumata | 8.5 W Max. |
| Greutate | 1550 g |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps1x RS-485 |
| Frame rate | 25/30 fps max. |
| Rezolutie video | Optic: 2688 × 1520 pixeliTermal: 256 × 192 pixeli |
| Diafragma | Optic: F1.6Termala: F1.0 |
| Distanta Focala | Optic: 8 mmTermal: 9.7 mm |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, SFTP, SRTP, TLS |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.