Camera supraveghere Milesight AIoT 12X Pro Bullet Plus MS-C2966-X12ROPC (5.3-64mm), 2MP, Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie 1920×1080@100fps; Iluminare Color: Color: 0.005Lux@F1.6B/W: 0Lux with IRon; Lentila 5.3-64mm 12X AF Lens; Distanta IR: 180m,140 dB Super WDR; Compresie: H.265+/H.265 (HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card Micro SD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, Interfata retea:1*RJ45 10M/100M Ethernet Port, Alimentare: PoE (802.3at) / DC 12V; Temperatura de functionare -40℃~60℃; IP 167; Analiza video: Region Entrance, Region Exiting, Advanced Motion Detection, Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed,Face Detection,People Counting,Heat Map,Corridor Mode; Dimensiuni 320mmX134mmX208mm (With Antennas), greutate: 1521 g;
Camera supraveghere Milesight AIoT 12X Pro Bullet Plus MS-C2966-X12ROPC (5.3-64mm),
1 în stoc
1.952,99 lei 3.101,99 lei
1 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Rezoluție cameră | HD 5MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 200m |
| Obiectiv varifocal | 5-60mm |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Tip: | Bullet |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Rezolutii | 2 MP |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Montura Lentila | M14 |
| Carcasa | MetalIP67IK10 |
| Day/Night Switch | Day/Night/Auto/Customize/Schedule |
| Iluminare min | Color: 0.002Lux @F1.2Color: 0.005Lux @F1.6B/W: 0Lux with IR on |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/AAC/G.722/G.726 |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANRSupport microSD/SDHC/SDXC Card Local Storage, pana la 256GB |
| Dimensiuni | 320 x 134 x 126 mm |
| Audio | DaDifuzor incorporat |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, UPnP, Bonjour, SIP, SNMP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Distanta iluminare IR | 180 m |
| PoE | Da802.3at |
| Putere Consumata | Maxim 14 W |
| Greutate | 1.447 kg |
| Frame rate | 50 fps max. |
| Distanta Focala | 5.3 – 64 mm |
| Diafragma | F1.6 – F2.8 |
| Zoom optic: | 12x |
| Functii speciale | BLC, HLC, 2D DNR, 3D DNR, Defog, AWB, EIS, IP Address Filtering, AGC, Anti-flicker, Corridor Mode, Deblur, Watermark |
| Alarm Trigger: | Motion Detection, Network Disconnection, External Input, Audio Alarm, etc. |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.