Camera supraveghere Milesight AI 360° Panoramic Fisheye Network Camera MS-C8274-PA (1.5mm), 4K, Senzor:1/1.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 3840×2160@60fps; Iluminare Color: 0.008Lux@F1.8 B/W: 0Lux with IR on ; Lentila fixa 1.5mm@F1.8; Distanta IR: 15m, 120dB Super WDR; Compresie: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card MicroSD/SDHC/SDXC pana la 256 GB; Interfata retea:1*RJ45 10M/100M/1000M Ethernet Port, Alimentare: PoE (802.3at) / DC 12V; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Temperatura de functionare -40℃~60℃; IP67,IK10; Analiza video: Region Entrance, Region Exiting, Advanced Motion Detection, Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed,Count the number of people entering or exiting,Auto Tracking, Heat Map, BLC, HLC, 2D DNR, 3D DNR, AWB, IP Address Filtering, AGC, Anti-flicker, Deblur, Watermark;Dimensiuni: aprox 140mmX45.4mm, greutate: 700g;
Camera supraveghere Milesight AI 360° Panoramic Fisheye Network Camera MS-C8274-PA
Stoc epuizat
2.541,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Fisheye |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 15m |
| Obiectiv fix | 1.5mm |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Distanta iluminare IR | 15 m |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC |
| Rezolutii | 8 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 60 °C |
| Carcasa | MetalIP67IK10 |
| Day/Night Switch | Day/Night/Auto/Customize/Schedule |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/AAC/G.722/G.726 |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANRSupport microSD/SDHC/SDXC Card Local Storage, pana la 256GB |
| Greutate | 700 g |
| PoE | Da802.3af |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Tip: | Fisheye |
| Diafragma | F1.8 |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Functii speciale | Auto Tracking, Heat Map, BLC, HLC, 2D DNR, 3D DNR, AWB, IP Address Filtering, AGC, Anti-flicker, Deblur, Watermark |
| Putere Consumata | Maxim 8 W |
| Dimensiuni | 140 x 140 x 45.5 mm |
| Iluminare min | Color: 0.005Lux @F1.2Color: 0.008Lux @F1.8B/W: 0Lux with IR on |
| Distanta Focala | 1.5 mm |
| Alarm Trigger: | Motion Detection, Network Disconnection, Audio Alarm, External Input(Only for Multi-interface Version), etc. |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.