Camera supraveghere HiWatch IP PTZ CAMERA HWP-N4215IH-DE(H) 2MP 15 × IR Network Speed Dome, 2MP,seria Hiwatch, microfon audio incorporat, senzor: 1/3″ progressive scanCMOS. Rezolutie: 2560 × 1440@ 25fp, iluminare: Color: 0.005 Lux @(F1.6,AGC ON)B/W: 0.001 Lux @(F1.6, AGC ON)0 Lux cu IR, lentila varifocala 5-7.5 mm, 15 × optical zoom, 16 × digital zoom, distanta IR: 100M, 120 dB WDR/3D DNR/EIS/Regional Exposure/Regional Focus, Smart feature: Facedetection, intrusion detection, line crossing detection, region entrancedetection,region exiting detection, object removal detection, unattendedbaggage detection, audio exception detection, interfata retea: 1 RJ45 10 M/100 M, audio: 1in /1out, slot micro SD/SDHC/SDXC,pana la 256 GB,alimentare: 12 VDC si PoE, IK10, IP66, tempearatura de functionare: 30 °C to 65 °C, dimensiuni: Φ 130.7 mm × 101.7 mm, greutate: 2.5 kg. Accesorii optionale:DS-1671ZJ-SDM9,DS-1661ZJ,DS-1604ZJ-box.
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere HiWatch IP PTZ CAMERA HWP-N4215IH-DE(H) 2MP 15 ×
Producator:
Hiwatch
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.477,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 100m |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 5-75mm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Day& Night | IR cut filter |
| Tip: | PTZ |
| Putere Consumata | Maxim 18 W |
| Dimensiuni | 165.9 x 165.9 x 290 mm |
| Distanta iluminare IR | 100 m |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.26/MJPEG |
| Distanta Focala | 5 – 75 mm |
| Diafragma | F1.6 – 3.0 |
| Zoom optic: | 15x |
| Zoom digital | 16x |
| Network Storage | Slot card memorie Micro SD/SDHC/SDXC, pana la 256 GBNAS (NPS, SMB/ CIPS), ANR |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, WebSocket, WebSockets |
| PoE | Da(802.3at, class 4) |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.