Camera supraveghere Hiwatch IP HWI-B129H (C) bullet 1/2.8″ Progressive Scan CMOS ,2MP , 1080p / 720p (25 FPS), 2.8MM,DWDR, BLC, 3D-NR, AGC, Motion detection, IP67, temeperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, dimensiuni: 164.4 mm x 76.6 mm, greuate: 0.4 kg.
Camera supraveghere Hiwatch IP HWI-B129H (C) bullet 1/2.8" Progressive Scan
Stoc epuizat
378,98 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 400 g |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Tip: | Bullet |
| Diafragma | F1.0 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Temperatura de functionare | -30°C – +60°C |
| Putere Consumata | Maxim 5 W |
| Carcasa | Aliaj de aluminiuIP67 |
| PoE | 802.3af, Class 3, 0.2 A – 0.15 A, 36 V – 57 V |
| Dimensiuni | Ø 76.6 × 164.4 mm |
| Day/Night Switch | Day/Night automat/color/BW |
| Setari Imagine | Mirror, Luminozitate, Claritate |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @(F1.0, AGC ON), B/W: 0 Lux cu iluminator alb |
| Compresia Datelor | Main stream: H.265+/H.264+/H.265/H.264Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Functii speciale | BLC, AGC, 3D DNR, Digital WDR, Anti-flicker, Heartbeat, Protectie cu parola, masca de confidentialitate, filigran, filtru de adrese IP |
| Alarm Trigger: | Detectarea miscarii, alarma de manipulare video, Incarcare pe FTP, notificarea centrului de supraveghere, trimiterea unui e-mail, declansarea capturii |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.